Odszkodowania OC

Osoba, która była poszkodowana w wypadku powinna otrzymać za to odszkodowanie. Właśnie tutaj zaczynają się problemy. Mamy złamaną nogę i co się dzieje? Ubezpieczyciel daje nam kilka tysięcy złotych odszkodowania. To jest śmieszne, ale właśnie się tak dzieje. Ludzie potrafią mieć bardzo poważne wypadki i dostają kilkaset złotych. Niestety, ale w Polsce właśnie tak się traktuje ludzi poszkodowanych. My mamy obowiązek płacić, ale najlepiej by było gdybyśmy nie chcieli nic w zamian.

Dokładnie tak samo jest, jeśli chodzi o samochody, których ubezpieczenia są bardzo drogie.

Co mamy zrobić w takiej sytuacji?

Sami możemy odwoływać się od decyzji, ale bardzo często takie pisma trafiają do kosza. Ludzie pracujący w ubezpieczalniach nie traktują nas poważnie, dlatego potrzebny nam prawnik Pruszków, który się wszystkim zajmie.

To osoba, która powinna się bardzo dobrze na ubezpieczeniach znać. Wtedy wystosuje pismo do ubezpieczyciela. Zawsze trzeba mu dać szanse na to żeby jednak naprawił swój błąd. Bardzo często z tych kilkuset złotych nagle robi się kilka tysięcy złotych. Jest to obecnie niecałe pięć tysięcy złotych, a zatem dość sporo pieniędzy. Jeśli to nas nie satysfakcjonuje to nie pozostaje nam nic innego jak iść do sądu. Tutaj również będzie nam pomocny prawnik, który się na tym dobrze zna. Sprawa może trwać nawet kilka miesięcy, ale na pewno dzięki temu otrzymamy o wiele więcej pieniędzy.

Jeśli jest nam potrzebna rehabilitacja to na pewno taki zastrzyk gotówki będzie mile widziany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *